تعادل خوراک اسب: تغذیه سالم برای وزن مناسب

خوراک اسب

تعادل خوراک اسب: تغذیه سالم برای وزن مناسب

تعادل خوراک اسب

چالش با علوفه و تغذیه مناسب اسب

اسبها در طی میلیون ها سال به عنوان سارقین تکامل یافته اند ، و در انتخاب بهترین علوفه ای که می توانند پیدا کنند ، در حال گردش هستند. با این حال ، اسب های امروزی به طور معمول به یک نوع علوفه در یک منطقه جغرافیایی محدود می شوند. مراتع در همان منطقه یا حتی بخشهای مختلف یک مرتع مشابه می توانند از نظر مغذی دارای ارزش مغذی باشند. دانه های غلیظ مانند جو دوسر و ذرت نیز می توانند مقادیر متغیر پروتئین ، مواد معدنی و ویتامین ها داشته باشند.

یونجه ، مرتع و دانه های نامرتب ممکن است بتوانند اسبی را در شرایط کافی بدن حفظ کنند اما از نظر مواد مغذی مورد نیاز برای حمایت از عضلات بهینه ، رشد ، پوست ، مو و سلامت عمومی کمبود خواهند داشت. به اسبهای خود کمک کنید تا با تعادل جیره ، به تعادل غذایی آنها که یک بار به طور طبیعی به دست می آید ، برسند.

از بالانس جیره بندی استفاده کنید

خوراک اسب متعادل جیره بندی شده غلیظ شده و غلیظ مانند خوراک اسب تعادل جیره Purinarich Enrich Plus می تواند به ارائه قوام جیره بندی کمک کرده و تعادل مناسب پروتئین ، ویتامین ها و مواد معدنی را بدون کالری غیر ضروری فراهم کند. این گیاه ممکن است به عنوان یک جزء اسب تغذیه شود و یا به غلات نارس شده به همراه یونجه یا مرتع با کیفیت اضافه شود.

خوراک متعادل کننده Enric Plus® Ration بهترین گزینه برای:

نگهداری آسان: به آنها کمک کنید که تغذیه متعادل را به تنهایی در یونجه یا مرتع حفظ کنند.

اسب های جوان ، در حال رشد: برای حمایت از رشد و پیشرفت ، نیاز به غذای غلیظی دارند ، اما وقتی جوانان خیلی چاق می شوند یا خیلی سریع رشد می کنند ، کالری کمتری دارند.

Stallions & Mest Gestation Mares: در صورت نیاز به کالری حاصل از تغذیه پوند بیشتر در روز سایر محصولات خوراکی ، منبع غلیظ تر مکمل های پروتئین ، ویتامین و مواد معدنی را تأمین کنید.

 

کنترل وزن با یک ماده متعادل کننده جیره برای اسبها

  • در شرایط چرای آزاد ، اسبها می توانند اضافه وزن یا حتی چاق شوند. در اینجا چهار نکته برای کمک به مدیریت وزن اسبهای شما آورده شده است.
  • برای صرفنظر کردن از کالری مصرفی ، زمان چراندن را به چند ساعت در روز محدود کنید یا مقدار یونجه پیشنهادی را به ۱.۵ تا ۲ درصد از وزن بدن خود کاهش دهید. برای کمبودهای غذایی در رژیم غذایی مراقب باشید. به سادگی کاهش میزان تغذیه می تواند منجر به کمبودهای تغذیه ای در رژیم غذایی در هنگام تغذیه خوراک با سرعت بالاتر شود.
  • از غذای متعادل کننده جیره مانند Enrich Plus® Rating Balance تغذیه کنید تا از یک رژیم غذایی به طور مناسب و متعادل با میزان تغذیه پایین اطمینان حاصل کنید.
  • از سیستم امتیاز دهی وضعیت بدن که در دانشگاه A&M Texas ساخته شده است استفاده کنید تا مشخص کنید که حیوان شما نازک ، چربی است یا درست است. اسبها برای اطمینان از دریافت یک رژیم متعادل به کمک شما نیاز دارند. تعادل جیره بندی Purina® Enrich Plus می تواند به تحقق آن کمک کند.

 

هر اسب بی نظیر است. اسب های خود را برای موفقیت با خوراک مناسب تنظیم کنید و آنها را در مسیر عظمت خود قرار دهید.

 

دسته بندی: اسب برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *